top

La Sportiva

Бренд La Sportiva є добре відомий серед скелелазів і альпіністів. Він пропонує альпіністське та гірське взуття, а також технічний одяг для багатьох видів діяльності. Новітній одяг та взуття La Sportiva можна знайти в магазині 8a.ua!
Переглянути як Grid List

778 Продукти

  1. qweLaSportivaNomad70DuffelBagchalkblack8058428287444a.webp
    Сумка для подорожей La Sportiva Nomad 70 Duffel Bag - chalk/bla...
    Ціна з ПДВ 9 249 грн
    8 787 грн price with code
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  2. -18%
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva TX5 Gtx - carbon/paprika
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva TX5 Gtx - carbon/...
    Ціна з ПДВ 10 199 грн
    Регулярна ціна виробника 12 499 грн (-18%)
  3. -16%
    qwe_LaSportivaSupercouloirGTXProPantsblack_a.webp
    Штани водонепроникні La Sportiva Supercouloir GTX Pro Pants -...
    Ціна з ПДВ 27 099 грн
    Регулярна ціна виробника 32 419 грн (-16%)
  4. -30%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058a.webp
    Штани для гір жіночі La Sportiva Kyril Pant - black/cherry toma...
    Ціна з ПДВ 7 199 грн
    Регулярна ціна виробника 10 309 грн (-30%)
  5. -23%
    LaSportivaOrizonPant_deepseastonebl8058428076154a.webp
    Штани softshell жіночі La Sportiva Orizon Pant - deep sea/stone blue
    Ціна з ПДВ 6 799 грн
    Регулярна ціна виробника 8 839 грн (-23%)
  6. -23%
    Штани трекінгові La Sportiva Kyril Pant - deep sea/tropic blue
    Штани трекінгові La Sportiva Kyril Pant - deep sea/tropic blue
    Ціна з ПДВ 7 449 грн
    Регулярна ціна виробника 9 709 грн (-23%)
  7. -30%
    Штани softshell жіночі La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    Штани softshell жіночі La Sportiva Excelsior Pant - juniper/zest
    Ціна з ПДВ 9 049 грн
    Регулярна ціна виробника 12 939 грн (-30%)
  8. -19%
    LaSportivaKyrilPant_blackcherrytomat_8020647228058e.webp
    Штани для гір жіночі La Sportiva Kyril Pant Long - black/cherry...
    Ціна з ПДВ 8 299 грн
    Регулярна ціна виробника 10 309 грн (-19%)
  9. -29%
    Штани трекінгові La Sportiva Kyril Pant - black
    Штани трекінгові La Sportiva Kyril Pant - black
    Ціна з ПДВ 8 849 грн
    Регулярна ціна виробника 12 609 грн (-29%)
  10. -24%
    LaSportivaExcelsiorPant_nightsky8058428185856a.webp
    Штани трекінгові La Sportiva Excelsior Pant - night sky
    Ціна з ПДВ 10 399 грн
    Регулярна ціна виробника 13 749 грн (-24%)
  11. LaSportivaCosmosis6inShortazalearedwood8058428256303a.webp
    Шорти для тренувань жіночі La Sportiva Cosmosis 6in Short...
    Ціна з ПДВ 3 849 грн
    3 465 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  12. LaSportivaTrailGuardShortsazaleanightsky8058428297207a.webp
    Шорти туристичні жіночі La Sportiva Trail Guard Shorts - az...
    Ціна з ПДВ 3 609 грн
    3 249 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  13. LaSportivaTrailGuardShortscypressnightsky8058428297160a.webp
    Шорти туристичні La Sportiva Trail Guard Shorts - cypress/night s...
    Ціна з ПДВ 3 609 грн
    3 249 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  14. LaSportivaMainlinerShortespresso8058428254873a.webp
    Шорти туристичні La Sportiva Mainliner Short - espresso
    Ціна з ПДВ 5 289 грн
    5 025 грн price with code
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  15. LaSportivaGambitShortlimestone8058428257904a.webp
    Шорти туристичні жіночі La Sportiva Gambit Short - limeston...
    Ціна з ПДВ 4 209 грн
    3 999 грн price with code
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  16. -33%
    Штани трекінгові жіночі La Sportiva Camino Tight Pant - springtime
    Штани трекінгові жіночі La Sportiva Camino Tight Pant - spr...
    Ціна з ПДВ 4 099 грн
    Регулярна ціна виробника 6 149 грн (-33%)
  17. -13%
    LaSportivaCaminoTightPant_redwoodchal8058428124923a.webp
    Штани туристичні жіночі La Sportiva Camino Tight Pant - red...
    Ціна з ПДВ 4 149 грн
    Регулярна ціна виробника 4 799 грн (-13%)
  18. -20%
    LaSportivaAequilibriumLTGTX_hibiscusblack_8058428189724a.webp
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva Aequilibrium LT G...
    Ціна з ПДВ 16 699 грн
    15 030 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 21 009 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  19. -15%
    LaSportivaMachinaTechPants_nightskychal8058428135288c.webp
    Штани жіночі La Sportiva Machina Tech Pants Short - night/chalk
    Ціна з ПДВ 7 949 грн
    Регулярна ціна виробника 9 399 грн (-15%)
  20. qweLaSportivaFlowTanklakenightsky8058428266722aa.webp
    Футболка для бігу La Sportiva Flow Tank - lake/night sky
    Ціна з ПДВ 3 249 грн
    2 925 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  21. LaSportivaAlwaysClimbingazalea8058428269075a.webp
    Футболка жіноча La Sportiva Always Climbing - azalea
    Ціна з ПДВ 2 049 грн
    1 845 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  22. -29%
    LaSportivaTX2Evo_topaz_redplum_406.jpg
    Черевики для походів жіночі La Sportiva TX2 Evo - topaz...
    Від Ціна з ПДВ 6 279 грн
    Регулярна ціна виробника 8 859 грн (-29%)
  23. -9%
    В'єтнамки La Sportiva Jandal - black/yellow
    В'єтнамки La Sportiva Jandal - black/yellow
    Ціна з ПДВ 2 399 грн
    Регулярна ціна виробника 2 649 грн (-9%)
  24. -27%
    image_414237.jpg
    Черевики чоловічі La Sportiva Karakorum Evo GTX - anthracite/red
    Від Ціна з ПДВ 16 009 грн
    Регулярна ціна виробника 22 209 грн (-27%)
  25. -27%
    Шорти для бігу жіночі La Sportiva Vector Short - hibiscus/malibu blue
    Шорти для бігу жіночі La Sportiva Vector Short - hibiscus/mali...
    Ціна з ПДВ 3 349 грн
    Регулярна ціна виробника 4 589 грн (-27%)
  26. LaSportivaFlow3inShortblackchalk8058428260393a.webp
    Шорти для бігу La Sportiva Flow 3in Short - black/chalk
    Ціна з ПДВ 5 049 грн
    4 797 грн price with code
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  27. -19%
    LaSportivaSwiftLongSleeve_nightsky8058428181391a.webp
    Кофта для бігу жіноча La Sportiva Swift Long Sleeve - night sk...
    Ціна з ПДВ 4 549 грн
    Регулярна ціна виробника 5 619 грн (-19%)
  28. -28%
    LaSportivaAequilibriumThermalHoody_rosebayredwoo8058428133758c.webp
    Кофта з каптуром жіноча La Sportiva Aequilibrium Thermal Hoo...
    Ціна з ПДВ 7 149 грн
    Регулярна ціна виробника 9 969 грн (-28%)
  29. -11%
    qwe_LaSportivaGuidanceSherpaHoodynightskysavana_a.webp
    Кофта флісова La Sportiva Guidance Sherpa Hoody - night sky/savana
    Ціна з ПДВ 6 599 грн
    Регулярна ціна виробника 7 449 грн (-11%)
  30. -17%
    qwe_LaSportivaSessionTechHoodynightskyjungle_a.webp
    Кофта з каптуром La Sportiva Session Tech Hoody - night sky/jungle
    Ціна з ПДВ 7 549 грн
    Регулярна ціна виробника 9 169 грн (-17%)
  31. -16%
    LaSportivaSessionTechHoody_nightskyaspengreen8058428181742a.webp
    Кофта жіноча La Sportiva Session Tech Hoody - night sky/aspen green
    Ціна з ПДВ 7 699 грн
    Регулярна ціна виробника 9 169 грн (-16%)
  32. -15%
    LaSportivaTX4EvoMidGTX_moonlightcherrytom8058428212361a.webp
    Черевики для походів жіночі La Sportiva TX4 Evo Mid GTX...
    Ціна з ПДВ 11 099 грн
    Регулярна ціна виробника 13 179 грн (-15%)
  33. -17%
    LaSportivaUltraRaptorII_inktopaz8058428243334a.webp
    Черевики для трейлу жіночі La Sportiva Ultra Raptor II -...
    Ціна з ПДВ 7 549 грн
    Регулярна ціна виробника 9 169 грн (-17%)
  34. -19%
    Черевики високогірні La Sportiva Trango Tech Leather GTX - black/yellow
    Черевики високогірні La Sportiva Trango Tech Leather GTX - bl...
    Ціна з ПДВ 13 299 грн
    Регулярна ціна виробника 16 609 грн (-19%)
  35. -24%
    image_533558.jpg
    Черевики трекінгові La Sportiva Trango Trk Gtx - carbon/goji
    Від Ціна з ПДВ 9 409 грн
    Регулярна ціна виробника 12 499 грн (-24%)
  36. -26%
    LaSportivaTX2EvoLeather_carbon_plum_8.jpg
    Черевики для походів жіночі La Sportiva TX2 Evo Leather...
    Ціна з ПДВ 6 699 грн
    Регулярна ціна виробника 9 069 грн (-26%)
  37. -20%
    qweLaSportivaOlympusMonsProyellowblack8058428148561a.webp
    Черевики високогірні La Sportiva Olympus Mons Pro - yellow/bl...
    Ціна з ПДВ 56 299 грн
    Регулярна ціна виробника 70 829 грн (-20%)
  38. -15%
    LaSportivaUltraRaptorIIGTX_stormbluelimepunch8058428236688a.webp
    Черевики туристичні La Sportiva Ultra Raptor II GTX - storm bl...
    Ціна з ПДВ 8 749 грн
    8 312 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 10 309 грн (-15%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  39. -10%
    LaSportivaUltraRaptorIIMidGTX_blackyellow8058428238279a.webp
    Черевики туристичні високі La Sportiva Ultra Raptor II M...
    Ціна з ПДВ 10 199 грн
    Регулярна ціна виробника 11 459 грн (-10%)
  40. -23%
    LaSportivaRoofT_Shirt_nightskyaspengree8058428113026a.webp
    Футболка для скелелазіння жіноча La Sportiva Roof T...
    Ціна з ПДВ 2 099 грн
    Регулярна ціна виробника 2 749 грн (-23%)
  41. -18%
    LaSportivaAequilibriumSpeedJacket_redwoodsavan8058428134205a.webp
    Куртка softshell жіноча La Sportiva Aequilibrium Speed Jacket - redw...
    Ціна з ПДВ 8 549 грн
    Регулярна ціна виробника 10 539 грн (-18%)
  42. -28%
    LaSportivaDescenderStormJacket_aspengreennightsk8058428119325a.webp
    Куртка softshell жіноча La Sportiva Descender Storm Jacket - aspen g...
    Ціна з ПДВ 7 399 грн
    Регулярна ціна виробника 10 309 грн (-28%)
  43. -13%
    LaSportivaKoroJacket_rosebaynightsky8058428123315a.webp
    Куртка для бігу жіноча La Sportiva Koro Jacket - rosebay/nigh...
    Ціна з ПДВ 7 799 грн
    Регулярна ціна виробника 9 049 грн (-13%)
  44. -23%
    Штани для бігу La Sportiva Primal Pant - black/cloud
    Штани для бігу La Sportiva Primal Pant - black/cloud
    Ціна з ПДВ 5 549 грн
    Регулярна ціна виробника 7 219 грн (-23%)
  45. -10%
    LaSportivaCrossridgeSoftshellPant_blackcloud8058428069040a.webp
    Штани softshell La Sportiva Crossridge Softshell Pant - black/cloud
    Ціна з ПДВ 15 399 грн
    14 630 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 17 189 грн (-10%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  46. -11%
    LaSportivaTriumphTightPant_blackcloud8020647925957a.webp
    Легінси для бігу La Sportiva Triumph Tight Pant - black/cloud
    Ціна з ПДВ 4 949 грн
    Регулярна ціна виробника 5 619 грн (-11%)
  47. -22%
    LaSportivaHeliosIII_black_hawaiiansun_813.jpg
    Кросівки для бігу La Sportiva Helios III - black/hawaiian sun
    Ціна з ПДВ 6 949 грн
    Регулярна ціна виробника 9 009 грн (-22%)
  48. LaSportivaFlowTankazaleanightsky8058428267033a.webp
    Топ жіночий La Sportiva Flow Tank - azalea/night sky
    Ціна з ПДВ 3 249 грн
    2 925 грн price with code
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  49. -32%
    LaSportivaMoonClimbT_Shirt_roseba8058428115303a.webp
    Футболка жіноча La Sportiva Moon Climb T-Shirt - rosebay
    Ціна з ПДВ 1 699 грн
    1 615 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 519 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
Переглянути як Grid List

778 Продукти

Очистити

Взуття La Sportiva для любителів гір

Зрозуміло, що бренд La Sportiva добре відомий серед любителів гір, в тому числі завдяки своїм гірським черевикам. Асортимент цього виробника включає жіноче, чоловіче та дитяче взуття, спеціально розроблене для різноманітних гірських видів діяльності. Незалежно від призначення, взуття La Sportiva завжди відповідає світовому рівню. Висока якість виготовлення в поєднанні з сучасними матеріалами та інноваційними дизайнерськими рішеннями роблять цей бренд одним з лідерів в сегменті гірського взуття.

Гірські та трекінгові черевики La Sportiva

.

Тільки у кращих взуттєвих компаній є взуття для підкорення альпійських і гімалайських вершин. Випускаються брендом альпійські черевики La Sportiva - саме такі моделі. Великий досвід їх виробництва дозволяє гарантувати користувачам максимальну надійність взуття, яке на висоті може визначити успіх або провал експедиції. Значну частину колекції також займають трекінгові черевики La Sportiva. Це класичні моделі з натуральної шкіри. Вони припадуть до смаку традиціоналістам. Сучасні, надлегкі моделі, призначені для швидкого пересування по альпійській місцевості - для любителів новітніх технологій. Гірські черевики La Sportiva також дуже популярні серед альпіністів. Використовувані альпіністами або людьми, які пересуваються з легким багажем по важкій місцевості, вони забезпечують неперевершене зчеплення зі скелями.

Взуття La Sportiva для альпіністів

.

Зовсім інша категорія представлена взуття для скелелазіння La Sportiva. Сюди входять моделі як для професійних альпіністів, так і для початківців, а також альпіністське взуття для дітей. Спеціальні гумові суміші, що використовуються в цьому взутті, дозволяють йому прилипати безпосередньо до скелі. Широкий асортимент альпіністського взуття La Sportiva для чоловіків і жінок означає, що кожен може знайти ідеальну модель, яка підходить для його стопи, його здібностей до скелелазіння і власних навичок.

Взуття для гірського бігу La Sportiva

Асортимент трейлові кросівки La Sportiva використовують як професіонали, що змагаються на найскладніших світових змаганнях, так і аматори, що тренуються на заміських стежках. Точні характеристики кожної моделі допомагають зробити безпомилковий вибір взуття

Не тільки взуття

Бренд La Sportiva вже кілька сезонів пропонує якісний альпіністський та гірський одяг. Таким чином, він перетворився на бренд, що пропонує комплексне гірське спорядження. Асортимент кобил La Sportiva варіюється від зимового одягу для подолання альпійських викликів до легкого літнього одягу, розробленого спеціально для альпіністів. Використання натуральної бавовни та вільний крій означають, що логотип виробника часто можна зустріти на валунах та скелях. Орієнтуючись на найвищу якість продукції, одяг La Sportiva характеризується інноваційними рішеннями та високою міцністю і надійністю. Широкий асортимент La Sportiva на 8a.ua означає великий вибір та максимальну зручність покупок.

Історія бренду La Sportiva

Місія бренду полягає в тому, щоб надавати технічні, високоякісні продукти для дослідження гір та активного відпочинку. Вже майже століття він пропонує всім любителям активного відпочинку інноваційне взуття та одяг, щоб досягти ще більших вершин. Бренд La Sportiva походить з маленького гірського містечка і заснований людьми, які протягом багатьох поколінь присвятили себе вдосконаленню кожної деталі наступних поколінь гірських черевиків, будь то для туристів, професійних альпіністів або гімалайських гірських мандрівників. Незважаючи на свою міжнародну присутність, La Sportiva все ще має невелику фабрику з 250 працівниками в Італії, в місті Зяно-ді-Ф'ємме, в самому серці Доломітових Альп. Це справжній феномен серед найвідоміших світових брендів. La Sportiva також має філію в Америці, в США. Незважаючи на таке широке охоплення, бренд не втратив своєї автентичності та оригінальних концепцій. Він постійно шукає нові рішення не тільки в альпіністському та трекінговому спорядженні, а й в спорядженні для бігових лиж та лижного альпінізму. З виробника, відомого в основному своїм гірським взуттям, La Sportiva перетворився на бренд, що пропонує широкий асортимент продукції для всіх любителів гір, які насолоджуються різноманітними видами активного відпочинку як влітку, так і взимку.