top

Black Diamond

Black Diamond це бренд для любителів гір, надання альпіністського та гірськолижного спорядження, а також технічного одягу. Легендарні продукти Black Diamond - магазин 8a.ua пропонує широкий вибір літніх та зимових продуктів.
Фільтр (2)
Фільтри
Now Shopping by
  1. Тип продукту
    Карабін для скелелазіння
  2. Тип продукту
    Підлога
Переглянути як Grid List

35 Продукти

  1. -19%
    image_429381.jpg
    Карабін Black Diamond LiteWire - purple
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  2. -19%
    BlackDiamondOvalKeylockCarabiner_black_793661697459_863.webp
    Карабін Black Diamond Oval Keylock Carabiner - black
    Ціна з ПДВ 569 грн
    Регулярна ціна виробника 709 грн (-19%)
  3. -25%
    BlackDiamondOvalKeylockCarabiner_polished_793661697466_865.webp
    Карабін Black Diamond Oval Keylock Carabiner - polished
    Ціна з ПДВ 529 грн
    Регулярна ціна виробника 709 грн (-25%)
  4. -26%
    Карабін Black Diamond Pearlock Twistlock Carabiner - gray
    Карабін Black Diamond Pearlock Twistlock Carabiner - gray
    Ціна з ПДВ 789 грн
    Регулярна ціна виробника 1 069 грн (-26%)
  5. -20%
    Карабін Black Diamond Vaporlock Twistlock Carabiner - gray
    Карабін Black Diamond Vaporlock Twistlock Carabiner - gray
    Ціна з ПДВ 849 грн
    Регулярна ціна виробника 1 069 грн (-20%)
  6. -19%
    qweBlackDiamondLitewire_envygreen793661701859a.webp
    Карабін Black Diamond Litewire - envy green
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  7. -13%
    qweBlackDiamondOvalKeylockScrewgateCarabinerblack793661697473a.webp
    Карабін Black Diamond Oval Keylock Screwgate Carabiner - black
    Ціна з ПДВ 579 грн
    Регулярна ціна виробника 669 грн (-13%)
  8. -9%
    qweBlackDiamondOvalTripleLockCarabinerpolished793661730477a.webp
    Карабін Black Diamond Oval Triple Lock Carabiner - polished
    Ціна з ПДВ 969 грн
    Регулярна ціна виробника 1 069 грн (-9%)
  9. -3%
    qweBlackDiamondGridlockScrewgateCarabinergray793661715863a.webp
    Карабін Black Diamond Gridlock Screwgate Carabiner - gray
    Ціна з ПДВ 1 149 грн
    Регулярна ціна виробника 1 189 грн (-3%)
  10. -25%
    image_135519.jpg
    Карабін Black Diamond Vaporlock Screwgate - dark gray/yellow
    Ціна з ПДВ 679 грн
    Регулярна ціна виробника 909 грн (-25%)
  11. -25%
    Карабін Black Diamond LiteForge Screwgate - black
    Карабін Black Diamond LiteForge Screwgate - black
    Ціна з ПДВ 619 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-25%)
  12. -25%
    qweBlackDiamondLiteForgeScrewgategray793661433002A.webp
    Карабін Black Diamond LiteForge Screwgate - gray
    Ціна з ПДВ 619 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-25%)
  13. -14%
    image_429389.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - black
    Ціна з ПДВ 399 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-14%)
  14. -14%
    image_429393.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - blue
    Ціна з ПДВ 399 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-14%)
  15. -19%
    image_320310.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - green
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  16. -19%
    image_429405.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - octane
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  17. -19%
    QWE_BlackDiamondMiniWirepurple793661432166A.webp
    Карабін Black Diamond MiniWire - purple
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  18. -10%
    image_320318.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - red
    Ціна з ПДВ 419 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-10%)
  19. -19%
    image_429401.jpg
    Карабін Black Diamond MiniWire - yellow
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  20. -19%
    image_538038.jpg
    Карабін Black Diamond LiteWire - blue
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  21. -19%
    image_538044.jpg
    Карабін Black Diamond LiteWire - red
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  22. -20%
    image_320290.jpg
    Карабін Black Diamond HotForge Straight Gate - black
    Ціна з ПДВ 469 грн
    Регулярна ціна виробника 589 грн (-20%)
  23. -20%
    image_325584.jpg
    Карабін Black Diamond HotForge Bent Gate - black
    Ціна з ПДВ 469 грн
    Регулярна ціна виробника 589 грн (-20%)
  24. -20%
    image_429364.jpg
    Карабін Black Diamond HotWire - black
    Ціна з ПДВ 439 грн
    418 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 549 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  25. -23%
    image_320286.jpg
    Карабін Black Diamond HotWire - octane
    Ціна з ПДВ 419 грн
    Регулярна ціна виробника 549 грн (-23%)
  26. -19%
    image_320294.jpg
    Карабін Black Diamond HotForge Screwgate - black
    Ціна з ПДВ 569 грн
    Регулярна ціна виробника 709 грн (-19%)
  27. -30%
    Карабін Black Diamond RockLock Screwgate - black
    Карабін Black Diamond RockLock Screwgate - black
    Ціна з ПДВ 579 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-30%)
  28. -24%
    Карабін Black Diamond RockLock Screwgate - gray
    Карабін Black Diamond RockLock Screwgate - gray
    Ціна з ПДВ 629 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-24%)
  29. -19%
    image_538056.jpg
    Карабін Black Diamond Miniwire - gray
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  30. -19%
    image_538032.jpg
    Карабін Black Diamond Litewire - black
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  31. -19%
    Карабін Black Diamond Litewire - octane
    Карабін Black Diamond Litewire - octane
    Ціна з ПДВ 379 грн
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
  32. -24%
    BlackDiamondRocklockTripleLockCarabiner_gray_793661673941_835.webp
    Карабін Black Diamond Rocklock Triple Lock Carabiner - gray
    Ціна з ПДВ 859 грн
    Регулярна ціна виробника 1 139 грн (-24%)
  33. -25%
    image_537387.jpg
    Карабін Black Diamond Pearlock Screwgate - gray
    Ціна з ПДВ 619 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-25%)
  34. -19%
    image_538062.jpg
    Карабін Black Diamond Miniwire - minted
    Ціна з ПДВ 379 грн
    361 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 469 грн (-19%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  35. -20%
    Карабін Black Diamond Pearlock Screwgate - black
    Карабін Black Diamond Pearlock Screwgate - black
    Ціна з ПДВ 659 грн
    Регулярна ціна виробника 829 грн (-20%)
до сторінки
Переглянути як Grid List

35 Продукти

Очистити

Black Diamond - легендарний бренд

Black Diamond - це бренд, який добре знає потреби всіх, хто обирає гірський відпочинок, будь то на аматорському чи професійному рівні. Кожен співробітник компанії живе гірськими викликами літнього та зимового сезонів. Піднімаючись по скелях чи льоду, або спускаючись на лижах по засніженому схилу - вони відчувають те саме, що й інші любителі гір - радість та ейфорію. Саме це робить їх такими успішними у задоволенні потреб світової сім'ї альпіністів, лижників і всіх тих, хто любить гори. BD, як і багато знакових американських брендів, почала свою діяльність у 1957 році з саду на задньому дворі та майстерні. Представляючи на ринку інноваційні засоби безпеки для скелелазіння, він швидко став №1 для багатьох любителів гір.

Особлива увага до деталей. Зосередженість не тільки на самому продукті, а й на цінностях усвідомленого перебування в горах привела бренд Black Diamond туди, де він знаходиться сьогодні. Це світовий виробник альпіністського, скелелазного та гірськолижного спорядження, спеціалізованого одягу і навіть черевиків. Компанія має офіси на трьох континентах, а продукція Black Diamond відома в найвіддаленіших куточках світу. Серед шанувальників бренду - альпіністи, лижники, бігові лижники та туристи, які шукають висококласний одяг та спорядження для гірських походів.

Спорядження та рюкзаки світового класу від Black Diamond

Спорядження з логотипом американського бренду - це висока надійність та інноваційні рішення. Карабіни та експонати Black Diamond високо цінуються за сучасний дизайн та надійність. В асортименті бренду також є страхувальні пристрої, льодові гвинти або френди, які є незамінними при лазінні з власною страховкою. Не менш високим рівнем досконалості відрізняються альпіністські обв'язки Black Diamond. Асортимент бренду широкий і включає в себе спортивні, гірські і навіть надлегкі моделі обв'язок для стрибків з парашутом. В асортименті також виділяється широкий вибір зимового альпіністського спорядження. Шашки, гірські кішки та інші аксесуари, необхідні для альпінізму та льодолазіння, користуються великою популярністю серед любителів цього зимового виду активного відпочинку.

Під час гірських експедицій важливе значення має зручне транспортування багажу та спорядження. І тут американський бренд не підводить. Рюкзаки Black Diamond пропонують широкий асортимент моделей практично для будь-якої гірської активності. Мінімалістичні рюкзаки - жилети для бігунів ідеально підходять для крос-кантрі подорожей та ультра-змагань. Класичні гірські та трекінгові рюкзаки Black Diamond дозволять вам підкорювати високі вершини, а також вирушити в трохи довший похід. Низькопрофільні альпіністські моделі дозволять з комфортом взяти все спорядження з собою в літні вилазки на скелі. Зовсім окрема колекція рюкзаків підготовлена для любителів гірськолижного спорту. Серед них особливо виділяються рюкзаки Black Diamond JetForce з сучасною системою повітряних подушок. Це інноваційне рішення значно підвищує безпеку під час катання на лижах чи сноуборді. Лінійка рюкзаків JetForce стане відмінним вибором для тих, хто вирушає в лавинонебезпечні райони

Скелелазіння та гірський одяг BD

Бренд також відомий розробкою та виробництвом високоякісного одягу для альпіністів і любителів гір. В його асортименті можна знайти як моделі, підготовлені для літа, так і для зимового сезону. Особливо великий асортимент одягу американського бренду орієнтований на альпіністів. Міцні альпіністські штани Black Diamond або футболки з органічної бавовни ідеально підходять для літніх поїздок до скель або боулдерингу. Значну частину колекції займає класичний гірський одяг для різноманітних умов. Мембранні дощовики, софтшели та легкі пуховики стануть незамінними в холодну пору року. Бренд пропонує особливо широкий асортимент продукції у сфері захисту рук. Рукавички Black Diamond включають гірськолижні, гірські, альпіністські моделі або моделі via ferrata. Якщо вам потрібні товсті рукавички для найлютіших морозів або легка і зручна модель для утримання сокири під час льодолазіння, ви обов'язково знайдете їх у широкому асортименті бренду BD.

Налобні ліхтарі та палиці Black Diamond - неоціненна допомога на стіні та стежці

Американський бренд також відомий своїми високоякісними аксесуарами для гірського спорядження. Оптимально підібраний під вид діяльності, налобний ліхтар Black Diamond здатен освітити будь-яку темряву, будь то скелелазіння, катання на лижах, біг або похід стежкою. Неоціненним помічником стануть також черевики Black Diamond. До них відносяться трекінгові, бігові та гірськолижні моделі. Вони дозволять утримувати рівновагу на більш складних переходах. Надійна система складання Z-Pole дозволяє легко транспортувати їх, коли вони не використовуються. У гірському магазині 8a.ua ви знайдете величезний вибір товарів цього визнаного американського бренду. Одяг та спорядження BD дозволить вам приймати нові виклики та насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною в горах.