top

Black Diamond

Black Diamond це бренд для любителів гір, надання альпіністського та гірськолижного спорядження, а також технічного одягу. Легендарні продукти Black Diamond - магазин 8a.ua пропонує широкий вибір літніх та зимових продуктів.
Фільтр (1)
Фільтри
Now Shopping by
  1. Action6
    RELAX
Переглянути як Grid List

281 Продукти

  1. -27%
    BlackDiamondStorm450_darkolive_0007.jpg
    Ліхтарик налобний Black Diamond Storm 450 - dark olive (450 lm)
    Ціна з ПДВ 2 249 грн
    Регулярна ціна виробника 3 109 грн (-27%)
  2. -33%
    image_425245.jpg
    Ліхтарик налобний Black Diamond Storm 500-R Headlamp - azul (500...
    Ціна з ПДВ 2 699 грн
    Регулярна ціна виробника 4 069 грн (-33%)
  3. -27%
    image_425239.jpg
    Ліхтарик налобний Black Diamond Storm 500-R Headlamp - black (50...
    Ціна з ПДВ 2 949 грн
    2 802 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 069 грн (-27%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  4. -24%
    BlackDiamondDistance1500Headlamp_6310.jpg
    Ліхтар налобний для бігу Black Diamond Distance 1500 Headla...
    Ціна з ПДВ 8 149 грн
    Регулярна ціна виробника 10 799 грн (-24%)
  5. -19%
    BlackDiamondDeployRunLight_alloy_793661588597a.jpg
    Ліхтар налобний для бігу Black Diamond Deploy Run Light - a...
    Ціна з ПДВ 2 599 грн
    2 470 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 3 229 грн (-19%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  6. -13%
    BlackDiamondBDLTBattery_793661648895a.jpg
    Акумулятор Black Diamond BD LT Battery
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    1 395 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 789 грн (-13%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  7. -18%
    BlackDiamondBDTruckerHat_basaltblackblac793661676317a.webp
    Кепка Black Diamond BD Trucker Hat - basalt/black/black
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    1 395 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 909 грн (-18%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  8. -3%
    BlackDiamondBDTruckerHat_blackblackwhit793661676324a.webp
    Кепка Black Diamond BD Trucker Hat - black/black/white
    Ціна з ПДВ 1 849 грн
    1 757 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 909 грн (-3%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  9. -32%
    qweBlackDiamondFirstLightHybridVestblackblack793661654131C.webp
    Жилет Black Diamond First Light Hybrid Vest - black/black
    Ціна з ПДВ 6 599 грн
    6 270 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 839 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  10. -5%
    qweBlackDiamondBucketHatblackanthracite793661678823a.webp
    Капелюх Black Diamond Bucket Hat - black/anthracite
    Ціна з ПДВ 2 699 грн
    2 565 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 869 грн (-5%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  11. -22%
    BlackDiamondTrailVista28Pack_laurelgreen_793661665298a.webp
    Рюкзак туристичний Black Diamond Trail Vista 28 Pack - laurel g...
    Ціна з ПДВ 6 899 грн
    6 210 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 879 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  12. -20%
    BlackDiamondCirque25_sulphurgreen_793661628453a.jpg
    Рюкзак гірський Black Diamond Cirque 25 - sulphur green
    Ціна з ПДВ 7 599 грн
    7 220 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 599 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  13. -18%
    BlackDiamondBlitz20_alloy_793661642312a.jpg
    Рюкзак для скелелазіння Black Diamond Blitz 20 - alloy
    Ціна з ПДВ 3 899 грн
    3 510 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 789 грн (-18%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  14. -24%
    BlackDiamondRockBlitz15_carbon_carbon_288.jpg
    Рюкзак для скелелазіння Black Diamond Rock Blitz 15 - carbo...
    Ціна з ПДВ 3 349 грн
    3 015 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 429 грн (-24%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  15. -5%
    qwe_BlackDiamondStreetCreek30RTironred793661701217a.webp
    Рюкзак для ноутбука Black Diamond Street Creek 30 RT - iron red
    Ціна з ПДВ 6 249 грн
    5 312 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 599 грн (-5%)
    ДОДАТКОВА 15% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  16. -39%
    Куртка softshell Black Diamond Alpine Start Hoody - black/black
    Куртка softshell Black Diamond Alpine Start Hoody - black/black
    Ціна з ПДВ 5 949 грн
    Регулярна ціна виробника 9 839 грн (-39%)
  17. -39%
    Куртка утеплена Black Diamond First Light Hybrid Hoody - blck/blck
    Куртка утеплена Black Diamond First Light Hybrid Hoody - blck/blck
    Ціна з ПДВ 8 699 грн
    Регулярна ціна виробника 14 399 грн (-39%)
  18. -29%
    BlackDiamondFinelineStretchShell_octane_793661645337_139.webp
    Куртка дощовик Black Diamond Fineline Stretch Shell - octane
    Ціна з ПДВ 5 949 грн
    Регулярна ціна виробника 8 399 грн (-29%)
  19. -25%
    BlackDiamondHeritageAlpinistSSTee_indig793661686385a.webp
    Футболка бавовняна Black Diamond Heritage Alpinist SS Tee - ind...
    Ціна з ПДВ 1 599 грн
    1 360 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 149 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 15% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  20. -37%
    BlackDiamondEngineeredDiamondSSTee_indig793661686880a.webp
    Футболка бавовняна Black Diamond Engineered Diamond SS Tee - in...
    Ціна з ПДВ 1 349 грн
    1 215 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 149 грн (-37%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  21. -32%
    BlackDiamondShreddedSSTee_palemauv793661688112a.webp
    Футболка бавовняна Black Diamond Shredded SS Tee - pale mauve
    Ціна з ПДВ 1 449 грн
    1 305 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 149 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  22. -26%
    Палиці для бігу Black Diamond Distance Z Poles - pewter
    Палиці для бігу Black Diamond Distance Z Poles - pewter
    Ціна з ПДВ 5 199 грн
    4 940 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 7 079 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  23. -33%
    BlackDiamondTrailBackTrekkingPoles_burntsienna_793661603603a.jpg
    Палиці алюмінієві Black Diamond Trail Back Trekking Poles - burn...
    Ціна з ПДВ 2 949 грн
    2 802 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 429 грн (-33%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  24. -23%
    BlackDiamondTrailBackTrekkingPoles_creekblu_793661621300a.webp
    Палиці алюмінієві Black Diamond Trail Back Trekking Poles - cree...
    Ціна з ПДВ 3 399 грн
    3 230 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 429 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  25. -17%
    BlackDiamondPursuitCarbonZPoles_octane_793661655435a.webp
    Палиці карбонові Black Diamond Pursuit Carbon Z Poles - octane
    Ціна з ПДВ 8 099 грн
    7 695 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 839 грн (-17%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  26. -16%
    BlackDiamondDistanceCarbonZPolesdesertsky_793661667018a.webp
    Палиці карбонові Black Diamond Distance Carbon Z Poles - desert s...
    Ціна з ПДВ 7 349 грн
    6 982 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 759 грн (-16%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  27. -13%
    Трекінгові палиці Black Diamond Trail Cork Trekking Poles - fig
    Трекінгові палиці Black Diamond Trail Cork Trekking Poles - fig
    Ціна з ПДВ 5 199 грн
    4 940 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 999 грн (-13%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  28. -5%
    qweBlackDiamondDistanceCarbonZFKTPolesblack793661732020a.webp
    Палиці для бігу Black Diamond Distance Carbon Z FKT Poles - black
    Ціна з ПДВ 10 199 грн
    9 180 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 10 799 грн (-5%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  29. -5%
    qweBlackDiamondDistanceCarbonFKTPolesblack793661732082a.webp
    Палиці для бігу Black Diamond Distance Carbon FKT Poles - black
    Ціна з ПДВ 8 699 грн
    7 395 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 239 грн (-5%)
    ДОДАТКОВА 15% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  30. -5%
    qweBlackDiamondPursuitCarbonFLZTrekPolesoctane793661732181a.webp
    Трекінгові палиці Black Diamond Pursuit Carbon FLZ Trek Poles -...
    Ціна з ПДВ 9 749 грн
    8 775 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 10 319 грн (-5%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  31. -31%
    BlackDiamondFadedCropSSTee_alpinesunris793661685807a.webp
    Футболка з принтом жіноча Black Diamond Faded Crop SS Tee...
    Ціна з ПДВ 1 249 грн
    1 187 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 829 грн (-31%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  32. -26%
    BlackDiamondTechnicianJoggerPants_black793661653097a.webp
    Штани жіночі Black Diamond Technician Jogger Pants - black
    Ціна з ПДВ 3 499 грн
    3 150 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 789 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  33. -26%
    BlackDiamondEthosPants_charcoa793661678946a.webp
    Штани для скелелазіння Black Diamond Ethos Pants - charcoal
    Ціна з ПДВ 3 899 грн
    3 510 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 279 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  34. -22%
    BlackDiamondPursuitPants_bla793661679899a.webp
    Штани Black Diamond Pursuit Pants - black
    Ціна з ПДВ 4 099 грн
    3 895 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 279 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  35. -26%
    BlackDiamondPursuitPants_creekblu793661682554a.webp
    Штани жіночі Black Diamond Pursuit Pants - creek blue
    Ціна з ПДВ 4 049 грн
    3 442 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 519 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 15% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  36. -25%
    BlackDiamondNotionPants_agav793661672012a.webp
    Штани скелелазні жіночі Black Diamond Notion Pants - agave
    Ціна з ПДВ 3 549 грн
    Регулярна ціна виробника 4 789 грн (-25%)
  37. -32%
    BlackDiamondNotionSPPants_saffron793661672364a.webp
    Штани жіночі Black Diamond Notion SP Pants - saffron
    Ціна з ПДВ 3 099 грн
    2 945 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 579 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  38. -24%
    BlackDiamondNotionShorts_saffro793661670254a.webp
    Шорти для скелелазіння Black Diamond Notion Shorts - saffron
    Ціна з ПДВ 2 749 грн
    2 612 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 3 659 грн (-24%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  39. -16%
    BlackDiamondSequenceShorts_charcoa793661679424a.webp
    Шорти для скелелазіння Black Diamond Sequence Shorts - charc...
    Ціна з ПДВ 3 099 грн
    2 945 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 3 709 грн (-16%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  40. -15%
    BlackDiamondValleyShorts_burntsienn793661681250a.webp
    Шорти Black Diamond Valley Shorts - burnt sienna
    Ціна з ПДВ 3 649 грн
    3 285 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 4 309 грн (-15%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  41. -22%
    BlackDiamondEthosShorts_whiteoa793661681595a.webp
    Шорти для скелелазіння жіночі Black Diamond Ethos Shor...
    Ціна з ПДВ 2 649 грн
    Регулярна ціна виробника 3 439 грн (-22%)
  42. -37%
    BlackDiamondCragGloves_black_ss26_207.webp
    Рукавички для страхування Black Diamond Crag Gloves - bla...
    Ціна з ПДВ 889 грн
    Регулярна ціна виробника 1 429 грн (-37%)
  43. -34%
    Рукавички ферратові Black Diamond Crag Gloves - raging sea
    Рукавички ферратові Black Diamond Crag Gloves - raging sea
    Ціна з ПДВ 929 грн
    Регулярна ціна виробника 1 429 грн (-34%)
  44. -29%
    BlackDiamondCragHalf_Finger_black_ss26_098.webp
    Рукавички без пальців Black Diamond Crag Half-Finger - black
    Ціна з ПДВ 839 грн
    Регулярна ціна виробника 1 189 грн (-29%)
  45. -28%
    Рукавички для гір Black Diamond Trail Gloves - black
    Рукавички для гір Black Diamond Trail Gloves - black
    Ціна з ПДВ 759 грн
    722 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 069 грн (-28%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  46. -36%
    BlackDiamondMidweightScreentapLiners_black_793661629405a.jpg
    Рукавички Black Diamond Midweight Screentap Liners - black
    Ціна з ПДВ 1 299 грн
    Регулярна ціна виробника 2 059 грн (-36%)
  47. -28%
    Набір Black Diamond Momentum Harness Package Women's
    Набір Black Diamond Momentum Harness Package Women's
    Ціна з ПДВ 4 349 грн
    Регулярна ціна виробника 6 059 грн (-28%)
  48. -5%
    BlackDiamondCirqueGaitersblack793661731924a.webp
    Гамаші Black Diamond Cirque Gaiters - black
    Ціна з ПДВ 2 949 грн
    Регулярна ціна виробника 3 109 грн (-5%)
  49. -26%
    BlackDiamondSequencePants_black793661679264a.webp
    Штани для скелелазіння Black Diamond Sequence Pants - black
    Ціна з ПДВ 3 699 грн
    3 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 039 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  50. -31%
    BlackDiamondBetaLight45793661606291_935.jpg
    Рюкзак туристичний Black Diamond Beta Light 45 - storm gray
    Ціна з ПДВ 15 699 грн
    14 915 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 22 799 грн (-31%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  51. -29%
    BlackDiamondPrime_palemauve_793661574989__a.jpg
    Черевики для походів жіночі Black Diamond Prime - pale m...
    Від Ціна з ПДВ 4 549 грн
    4 322 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 479 грн (-29%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  52. -16%
    752472_0002_MEngineeredDiamondShortSleeveTee_Black_01_.webp
    Футболка бавовняна Black Diamond Engineered Diamond SS Tee - bl...
    Ціна з ПДВ 1 799 грн
    1 620 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 149 грн (-16%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
до сторінки
Переглянути як Grid List

281 Продукти

Очистити

Black Diamond - легендарний бренд

Black Diamond - це бренд, який добре знає потреби всіх, хто обирає гірський відпочинок, будь то на аматорському чи професійному рівні. Кожен співробітник компанії живе гірськими викликами літнього та зимового сезонів. Піднімаючись по скелях чи льоду, або спускаючись на лижах по засніженому схилу - вони відчувають те саме, що й інші любителі гір - радість та ейфорію. Саме це робить їх такими успішними у задоволенні потреб світової сім'ї альпіністів, лижників і всіх тих, хто любить гори. BD, як і багато знакових американських брендів, почала свою діяльність у 1957 році з саду на задньому дворі та майстерні. Представляючи на ринку інноваційні засоби безпеки для скелелазіння, він швидко став №1 для багатьох любителів гір.

Особлива увага до деталей. Зосередженість не тільки на самому продукті, а й на цінностях усвідомленого перебування в горах привела бренд Black Diamond туди, де він знаходиться сьогодні. Це світовий виробник альпіністського, скелелазного та гірськолижного спорядження, спеціалізованого одягу і навіть черевиків. Компанія має офіси на трьох континентах, а продукція Black Diamond відома в найвіддаленіших куточках світу. Серед шанувальників бренду - альпіністи, лижники, бігові лижники та туристи, які шукають висококласний одяг та спорядження для гірських походів.

Спорядження та рюкзаки світового класу від Black Diamond

Спорядження з логотипом американського бренду - це висока надійність та інноваційні рішення. Карабіни та експонати Black Diamond високо цінуються за сучасний дизайн та надійність. В асортименті бренду також є страхувальні пристрої, льодові гвинти або френди, які є незамінними при лазінні з власною страховкою. Не менш високим рівнем досконалості відрізняються альпіністські обв'язки Black Diamond. Асортимент бренду широкий і включає в себе спортивні, гірські і навіть надлегкі моделі обв'язок для стрибків з парашутом. В асортименті також виділяється широкий вибір зимового альпіністського спорядження. Шашки, гірські кішки та інші аксесуари, необхідні для альпінізму та льодолазіння, користуються великою популярністю серед любителів цього зимового виду активного відпочинку.

Під час гірських експедицій важливе значення має зручне транспортування багажу та спорядження. І тут американський бренд не підводить. Рюкзаки Black Diamond пропонують широкий асортимент моделей практично для будь-якої гірської активності. Мінімалістичні рюкзаки - жилети для бігунів ідеально підходять для крос-кантрі подорожей та ультра-змагань. Класичні гірські та трекінгові рюкзаки Black Diamond дозволять вам підкорювати високі вершини, а також вирушити в трохи довший похід. Низькопрофільні альпіністські моделі дозволять з комфортом взяти все спорядження з собою в літні вилазки на скелі. Зовсім окрема колекція рюкзаків підготовлена для любителів гірськолижного спорту. Серед них особливо виділяються рюкзаки Black Diamond JetForce з сучасною системою повітряних подушок. Це інноваційне рішення значно підвищує безпеку під час катання на лижах чи сноуборді. Лінійка рюкзаків JetForce стане відмінним вибором для тих, хто вирушає в лавинонебезпечні райони

Скелелазіння та гірський одяг BD

Бренд також відомий розробкою та виробництвом високоякісного одягу для альпіністів і любителів гір. В його асортименті можна знайти як моделі, підготовлені для літа, так і для зимового сезону. Особливо великий асортимент одягу американського бренду орієнтований на альпіністів. Міцні альпіністські штани Black Diamond або футболки з органічної бавовни ідеально підходять для літніх поїздок до скель або боулдерингу. Значну частину колекції займає класичний гірський одяг для різноманітних умов. Мембранні дощовики, софтшели та легкі пуховики стануть незамінними в холодну пору року. Бренд пропонує особливо широкий асортимент продукції у сфері захисту рук. Рукавички Black Diamond включають гірськолижні, гірські, альпіністські моделі або моделі via ferrata. Якщо вам потрібні товсті рукавички для найлютіших морозів або легка і зручна модель для утримання сокири під час льодолазіння, ви обов'язково знайдете їх у широкому асортименті бренду BD.

Налобні ліхтарі та палиці Black Diamond - неоціненна допомога на стіні та стежці

Американський бренд також відомий своїми високоякісними аксесуарами для гірського спорядження. Оптимально підібраний під вид діяльності, налобний ліхтар Black Diamond здатен освітити будь-яку темряву, будь то скелелазіння, катання на лижах, біг або похід стежкою. Неоціненним помічником стануть також черевики Black Diamond. До них відносяться трекінгові, бігові та гірськолижні моделі. Вони дозволять утримувати рівновагу на більш складних переходах. Надійна система складання Z-Pole дозволяє легко транспортувати їх, коли вони не використовуються. У гірському магазині 8a.ua ви знайдете величезний вибір товарів цього визнаного американського бренду. Одяг та спорядження BD дозволить вам приймати нові виклики та насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною в горах.