top

La Sportiva

Бренд La Sportiva є добре відомий серед скелелазів і альпіністів. Він пропонує альпіністське та гірське взуття, а також технічний одяг для багатьох видів діяльності. Новітній одяг та взуття La Sportiva можна знайти в магазині 8a.ua!
Фільтр (2)
Фільтри
Now Shopping by
  1. Категорія
    Скелелазіння та альпінізм
  2. Аутлет
    TAK
Переглянути як Grid List

54 Продукти

  1. -32%
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Mantra Short - everglade/zest
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Mantra Short...
    Ціна з ПДВ 3 399 грн
    Регулярна ціна виробника 5 069 грн (-32%)
  2. -27%
    LaSportivaMantraShortsaspengreennightsky8058428117796a.webp
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Mantra Short...
    Ціна з ПДВ 3 699 грн
    Регулярна ціна виробника 5 109 грн (-27%)
  3. -33%
    Футболка жіноча La Sportiva Roof T-Shirt - moonlight/zest
    Футболка жіноча La Sportiva Roof T-Shirt - moonlight/zest
    Ціна з ПДВ 1 799 грн
    Регулярна ціна виробника 2 699 грн (-33%)
  4. -33%
    Футболка жіноча La Sportiva Roof T-Shirt - stone-blue/deep sea
    Футболка жіноча La Sportiva Roof T-Shirt - stone-blue/deep sea
    Ціна з ПДВ 1 799 грн
    Регулярна ціна виробника 2 699 грн (-33%)
  5. -26%
    Топ скелелазний жіночий La Sportiva Botanic Tank - rose/springtime
    Топ скелелазний жіночий La Sportiva Botanic Tank - rose/spr...
    Ціна з ПДВ 1 699 грн
    Регулярна ціна виробника 2 299 грн (-26%)
  6. -33%
    Легінси жіночі La Sportiva Patcha Leggins - cherry tomato/flamingo
    Легінси жіночі La Sportiva Patcha Leggins - cherry tomato/flamingo
    Ціна з ПДВ 2 599 грн
    Регулярна ціна виробника 3 889 грн (-33%)
  7. -32%
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Mynth Leggings - rose/springtime
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Mynth Leggings - rose...
    Ціна з ПДВ 3 549 грн
    Регулярна ціна виробника 5 289 грн (-32%)
  8. -31%
    LaSportivaDimensionTights_blackcrystal__8058428043071a.jpg
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Dimension Tights - bl...
    Ціна з ПДВ 3 149 грн
    Регулярна ціна виробника 4 589 грн (-31%)
  9. -32%
    LaSportivaDimensionTights_springtimecherrytomato__8058428043279a.jpg
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Dimension Tights - sp...
    Ціна з ПДВ 2 899 грн
    Регулярна ціна виробника 4 319 грн (-32%)
  10. -32%
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Patcha Leggins - black/cherry tomato
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Patcha Leggins - blac...
    Ціна з ПДВ 2 849 грн
    Регулярна ціна виробника 4 239 грн (-32%)
  11. -32%
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Patcha Leggins - moonlight/stone-blue
    Легінси для скелелазіння La Sportiva Patcha Leggins - moon...
    Ціна з ПДВ 2 849 грн
    Регулярна ціна виробника 4 239 грн (-32%)
  12. -33%
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Comp Short - springtime/cherry tomato
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Comp Short -...
    Ціна з ПДВ 2 649 грн
    Регулярна ціна виробника 3 989 грн (-33%)
  13. -27%
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Comp Short - moonlight/cherry tomato
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Comp Short -...
    Ціна з ПДВ 2 799 грн
    Регулярна ціна виробника 3 859 грн (-27%)
  14. -33%
    Кофта з каптуром La Sportiva Lucendro Thermal Hoody  - lime punch/storm blue
    Кофта з каптуром La Sportiva Lucendro Thermal Hoody - lime punch/...
    Ціна з ПДВ 6 849 грн
    Регулярна ціна виробника 10 249 грн (-33%)
  15. -33%
    Кофта з каптуром жіноча La Sportiva Lucendro Thermal Hoody - red plum
    Кофта з каптуром жіноча La Sportiva Lucendro Thermal Hoody -...
    Ціна з ПДВ 6 799 грн
    Регулярна ціна виробника 10 249 грн (-33%)
  16. -32%
    Футболка для скелелазіння La Sportiva Dimension T-Shirt - cerise/yellow
    Футболка для скелелазіння La Sportiva Dimension T-Shirt -...
    Ціна з ПДВ 2 099 грн
    Регулярна ціна виробника 3 099 грн (-32%)
  17. -19%
    LaSportivaGenius_chalk_8058428058167a.webp
    Скельники La Sportiva Genius - chalk
    Ціна з ПДВ 7 299 грн
    Регулярна ціна виробника 9 069 грн (-19%)
  18. -30%
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Mantra Pant - rose/cherry tomato
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Mantra Pant - rose/cher...
    Ціна з ПДВ 4 399 грн
    Регулярна ціна виробника 6 369 грн (-30%)
  19. -27%
    Футболка для скелелазіння жіноча La Sportiva Comp T-Shirt - moonlight/zest
    Футболка для скелелазіння жіноча La Sportiva Comp T...
    Ціна з ПДВ 2 049 грн
    Регулярна ціна виробника 2 819 грн (-27%)
  20. -25%
    Кофта жіноча La Sportiva Tufa Sweater - zest
    Кофта жіноча La Sportiva Tufa Sweater - zest
    Ціна з ПДВ 2 649 грн
    Регулярна ціна виробника 3 549 грн (-25%)
  21. -14%
    LaSportivaMoonClimbLongSleeve_onyx8058428176045a.webp
    Футболка з довгими рукавами La Sportiva Moon Climb Long...
    Ціна з ПДВ 2 449 грн
    2 205 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 869 грн (-14%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  22. -18%
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva TX5 GTX - clay/celery
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva TX5 GTX - clay/ce...
    Ціна з ПДВ 10 199 грн
    Регулярна ціна виробника 12 499 грн (-18%)
  23. -33%
    LaSportivaTX2Evo_spaceblue_saffron_088.jpg
    Черевики для походів La Sportiva TX2 Evo - space blue/saffron
    Від Ціна з ПДВ 6 129 грн
    Регулярна ціна виробника 9 169 грн (-33%)
  24. -22%
    Черевики для походів La Sportiva TX2 Evo Leather - savana/sangria
    Черевики для походів La Sportiva TX2 Evo Leather - savana/sang...
    Ціна з ПДВ 6 999 грн
    Регулярна ціна виробника 9 069 грн (-22%)
  25. -18%
    LaSportivaTX5LowGTX_savana_tiger_0200.jpg
    Черевики для походів La Sportiva TX5 Low GTX - tiger/savana
    Ціна з ПДВ 9 949 грн
    Регулярна ціна виробника 12 259 грн (-18%)
  26. -32%
    LaSportivaClimbingontheMoonaT_Shirt_carbon_giallo_1898.jpg
    Футболка для скелелазіння жіноча La Sportiva Climbi...
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    Регулярна ціна виробника 2 299 грн (-32%)
  27. -30%
    Футболка жіноча La Sportiva Mantra T-Shirt - moonlight
    Футболка жіноча La Sportiva Mantra T-Shirt - moonlight
    Ціна з ПДВ 1 649 грн
    Регулярна ціна виробника 2 379 грн (-30%)
  28. -34%
    Футболка з принтом La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - carbon/giallo
    Футболка з принтом La Sportiva Climbing on the Moon T-Shirt - ca...
    Ціна з ПДВ 1 499 грн
    Регулярна ціна виробника 2 299 грн (-34%)
  29. -15%
    LaSportivaMachinaTechPants_nightskychal8058428135288c.webp
    Штани жіночі La Sportiva Machina Tech Pants Short - night/chalk
    Ціна з ПДВ 7 949 грн
    Регулярна ціна виробника 9 399 грн (-15%)
  30. -29%
    LaSportivaTX2Evo_topaz_redplum_406.jpg
    Черевики для походів жіночі La Sportiva TX2 Evo - topaz...
    Від Ціна з ПДВ 6 279 грн
    Регулярна ціна виробника 8 859 грн (-29%)
  31. -11%
    qwe_LaSportivaGuidanceSherpaHoodynightskysavana_a.webp
    Кофта флісова La Sportiva Guidance Sherpa Hoody - night sky/savana
    Ціна з ПДВ 6 599 грн
    Регулярна ціна виробника 7 449 грн (-11%)
  32. -26%
    LaSportivaTX2EvoLeather_carbon_plum_8.jpg
    Черевики для походів жіночі La Sportiva TX2 Evo Leather...
    Ціна з ПДВ 6 699 грн
    Регулярна ціна виробника 9 069 грн (-26%)
  33. -23%
    LaSportivaRoofT_Shirt_nightskyaspengree8058428113026a.webp
    Футболка для скелелазіння жіноча La Sportiva Roof T...
    Ціна з ПДВ 2 099 грн
    Регулярна ціна виробника 2 749 грн (-23%)
  34. -32%
    LaSportivaMoonClimbT_Shirt_roseba8058428115303a.webp
    Футболка жіноча La Sportiva Moon Climb T-Shirt - rosebay
    Ціна з ПДВ 1 699 грн
    1 615 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 519 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  35. -20%
    LaSportivaTX5LowGTX_yellowcarbo8058428214617a.webp
    Черевики для походів La Sportiva TX5 Low GTX - yellow/carbon
    Ціна з ПДВ 9 749 грн
    Регулярна ціна виробника 12 259 грн (-20%)
  36. -30%
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Itaca Pant - rose/springtime
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Itaca Pant - rose/sprin...
    Ціна з ПДВ 3 299 грн
    Регулярна ціна виробника 4 749 грн (-30%)
  37. -24%
    LaSportivaTX5LowGTX_clayhibiscus8058428218196a.webp
    Черевики трекінгові жіночі La Sportiva TX5 Low GTX - cla...
    Ціна з ПДВ 9 249 грн
    Регулярна ціна виробника 12 259 грн (-24%)
  38. -29%
    LaSportivaBigWallPulloverHoody_roseba8058428133567a.webp
    Кофта з каптуром жіноча La Sportiva Big Wall Pullover Hoody...
    Ціна з ПДВ 6 299 грн
    Регулярна ціна виробника 8 939 грн (-29%)
  39. -21%
    Футболка жіноча La Sportiva Peaks T-Shirt - cherry tomato
    Футболка жіноча La Sportiva Peaks T-Shirt - cherry tomato
    Ціна з ПДВ 1 799 грн
    Регулярна ціна виробника 2 299 грн (-21%)
  40. -17%
    LaSportivaClimbFlowerT_Shirt_roseba8058428115754a.webp
    Футболка жіноча La Sportiva Climb Flower T-Shirt - rosebay
    Ціна з ПДВ 1 599 грн
    Регулярна ціна виробника 1 949 грн (-17%)
  41. -28%
    LaSportivaTundraPant_aspengreennightsky8058428117499a.webp
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Tundra Pant - aspen gre...
    Ціна з ПДВ 3 999 грн
    Регулярна ціна виробника 5 619 грн (-28%)
  42. -27%
    LaSportivaRootsShorts_rosebayredwoo8058428116645a.webp
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Roots Shorts...
    Ціна з ПДВ 2 649 грн
    Регулярна ціна виробника 3 669 грн (-27%)
  43. -29%
    Скельники La Sportiva Futura - chalk
    Скельники La Sportiva Futura - chalk
    Ціна з ПДВ 6 799 грн
    Регулярна ціна виробника 9 629 грн (-29%)
  44. -35%
    Кофта без каптура La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - carbon/giallo
    Кофта без каптура La Sportiva Climbing on the Moon Sweatshirt - c...
    Ціна з ПДВ 2 499 грн
    Регулярна ціна виробника 3 899 грн (-35%)
  45. -9%
    LaSportivaGuidanceSherpaHoody_chalkredwoo8058428175239a.webp
    Кофта флісова жіноча La Sportiva Guidance Sherpa Hoody - chalk...
    Ціна з ПДВ 6 749 грн
    6 412 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 7 449 грн (-9%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  46. -34%
    Черевики для скелелазіння дитячі La Sportiva Gripit - blue/sulphur
    Черевики для скелелазіння дитячі La Sportiva Gripit...
    Ціна з ПДВ 2 599 грн
    Регулярна ціна виробника 3 989 грн (-34%)
  47. -30%
    LaSportivaRootsShorts_aspengreennightsky8058428117192a.webp
    Шорти для скелелазіння жіночі La Sportiva Roots Shorts...
    Ціна з ПДВ 3 099 грн
    Регулярна ціна виробника 4 469 грн (-30%)
  48. -26%
    LaSportivaTundraPants_redwoodrosebay8058428117437a.webp
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Tundra Pants - redwood/...
    Ціна з ПДВ 4 149 грн
    Регулярна ціна виробника 5 619 грн (-26%)
  49. -18%
    LaSportivaMantraPantredwoodrosebay8058428117918a.webp
    Штани скелелазні жіночі La Sportiva Mantra Pant - redwood/r...
    Ціна з ПДВ 5 499 грн
    Регулярна ціна виробника 6 759 грн (-18%)
  50. -19%
    LaSportivaChillThermalJacket_nightsky_savana_846.webp
    Кофта жіноча La Sportiva Chill Thermal Jacket - night sky/savana
    Ціна з ПДВ 4 549 грн
    Регулярна ціна виробника 5 619 грн (-19%)
  51. -21%
    LaSportivaCosmicThermalHoody_nightsky8058428182978a.webp
    Кофта з каптуром жіноча La Sportiva Cosmic Thermal Hoody - n...
    Ціна з ПДВ 6 649 грн
    6 317 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 479 грн (-21%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  52. -8%
    qwe_LaSportivaCosmicThermalHoodysavanaredwood_a.webp
    Кофта з каптуром La Sportiva Cosmic Thermal Hoody - savana/redwood
    Ціна з ПДВ 7 799 грн
    7 020 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 479 грн (-8%)
    ДОДАТКОВА 10% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
до сторінки
Переглянути як Grid List

54 Продукти

Очистити

Взуття La Sportiva для любителів гір

Зрозуміло, що бренд La Sportiva добре відомий серед любителів гір, в тому числі завдяки своїм гірським черевикам. Асортимент цього виробника включає жіноче, чоловіче та дитяче взуття, спеціально розроблене для різноманітних гірських видів діяльності. Незалежно від призначення, взуття La Sportiva завжди відповідає світовому рівню. Висока якість виготовлення в поєднанні з сучасними матеріалами та інноваційними дизайнерськими рішеннями роблять цей бренд одним з лідерів в сегменті гірського взуття.

Гірські та трекінгові черевики La Sportiva

.

Тільки у кращих взуттєвих компаній є взуття для підкорення альпійських і гімалайських вершин. Випускаються брендом альпійські черевики La Sportiva - саме такі моделі. Великий досвід їх виробництва дозволяє гарантувати користувачам максимальну надійність взуття, яке на висоті може визначити успіх або провал експедиції. Значну частину колекції також займають трекінгові черевики La Sportiva. Це класичні моделі з натуральної шкіри. Вони припадуть до смаку традиціоналістам. Сучасні, надлегкі моделі, призначені для швидкого пересування по альпійській місцевості - для любителів новітніх технологій. Гірські черевики La Sportiva також дуже популярні серед альпіністів. Використовувані альпіністами або людьми, які пересуваються з легким багажем по важкій місцевості, вони забезпечують неперевершене зчеплення зі скелями.

Взуття La Sportiva для альпіністів

.

Зовсім інша категорія представлена взуття для скелелазіння La Sportiva. Сюди входять моделі як для професійних альпіністів, так і для початківців, а також альпіністське взуття для дітей. Спеціальні гумові суміші, що використовуються в цьому взутті, дозволяють йому прилипати безпосередньо до скелі. Широкий асортимент альпіністського взуття La Sportiva для чоловіків і жінок означає, що кожен може знайти ідеальну модель, яка підходить для його стопи, його здібностей до скелелазіння і власних навичок.

Взуття для гірського бігу La Sportiva

Асортимент трейлові кросівки La Sportiva використовують як професіонали, що змагаються на найскладніших світових змаганнях, так і аматори, що тренуються на заміських стежках. Точні характеристики кожної моделі допомагають зробити безпомилковий вибір взуття

Не тільки взуття

Бренд La Sportiva вже кілька сезонів пропонує якісний альпіністський та гірський одяг. Таким чином, він перетворився на бренд, що пропонує комплексне гірське спорядження. Асортимент кобил La Sportiva варіюється від зимового одягу для подолання альпійських викликів до легкого літнього одягу, розробленого спеціально для альпіністів. Використання натуральної бавовни та вільний крій означають, що логотип виробника часто можна зустріти на валунах та скелях. Орієнтуючись на найвищу якість продукції, одяг La Sportiva характеризується інноваційними рішеннями та високою міцністю і надійністю. Широкий асортимент La Sportiva на 8a.ua означає великий вибір та максимальну зручність покупок.

Історія бренду La Sportiva

Місія бренду полягає в тому, щоб надавати технічні, високоякісні продукти для дослідження гір та активного відпочинку. Вже майже століття він пропонує всім любителям активного відпочинку інноваційне взуття та одяг, щоб досягти ще більших вершин. Бренд La Sportiva походить з маленького гірського містечка і заснований людьми, які протягом багатьох поколінь присвятили себе вдосконаленню кожної деталі наступних поколінь гірських черевиків, будь то для туристів, професійних альпіністів або гімалайських гірських мандрівників. Незважаючи на свою міжнародну присутність, La Sportiva все ще має невелику фабрику з 250 працівниками в Італії, в місті Зяно-ді-Ф'ємме, в самому серці Доломітових Альп. Це справжній феномен серед найвідоміших світових брендів. La Sportiva також має філію в Америці, в США. Незважаючи на таке широке охоплення, бренд не втратив своєї автентичності та оригінальних концепцій. Він постійно шукає нові рішення не тільки в альпіністському та трекінговому спорядженні, а й в спорядженні для бігових лиж та лижного альпінізму. З виробника, відомого в основному своїм гірським взуттям, La Sportiva перетворився на бренд, що пропонує широкий асортимент продукції для всіх любителів гір, які насолоджуються різноманітними видами активного відпочинку як влітку, так і взимку.