top

Tasmanian Tiger

Tasmanian Tiger це бренд, що спеціалізується на розробці та тактичного спорядження. У його пропозиції є рюкзаки, сумки, аптечки та додаткові кишені для спорядження. Товари від бренду Tasmanian Tiger характеризуються високою міцністю та надійністю, тому їх охоче обирають військові ентузіасти та любителі виживання.
Фільтр (2)
Фільтри
Now Shopping by
  1. Основна технологія
    MOLLE
  2. Action6
    RELAX
Переглянути як Grid List

79 Продукти

  1. -28%
    TasmanianTigerSentinel40_coyotebrown_488.jpg
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Sentinel 40 - coyote brown
    Ціна з ПДВ 8 249 грн
    7 837 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 11 459 грн (-28%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  2. -26%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - olive
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII S - olive
    Ціна з ПДВ 549 грн
    522 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 749 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  3. -26%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII L - coyote brown
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII L - coyote b...
    Ціна з ПДВ 629 грн
    598 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 859 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  4. -22%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Multipurpose Side Pouch - black
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Multipurpose Side Pouch - bla...
    Ціна з ПДВ 1 399 грн
    1 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 799 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  5. -22%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 1.1 - coyote brown
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 1.1 - coyote brown
    Ціна з ПДВ 839 грн
    798 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 079 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  6. -26%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 5.1 - olive
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 5.1 - olive
    Ціна з ПДВ 1 149 грн
    1 092 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 559 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  7. -25%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Multipurpose Side Pouch - coyote brown
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Multipurpose Side Pouch - coy...
    Ціна з ПДВ 1 349 грн
    1 282 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 799 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  8. -29%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 7.1 - coyote brown
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 7.1 - coyote brown
    Ціна з ПДВ 1 399 грн
    1 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 979 грн (-29%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  9. -26%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 5.1 - coyote brown
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 5.1 - coyote brown
    Ціна з ПДВ 1 149 грн
    1 092 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 559 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  10. -29%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 7.1 - olive
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 7.1 - olive
    Ціна з ПДВ 1 399 грн
    1 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 979 грн (-29%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  11. -26%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII M - black
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tool Pocket MKII M - black
    Ціна з ПДВ 619 грн
    589 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 839 грн (-26%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  12. -22%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 4.1 - olive
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 4.1 - olive
    Ціна з ПДВ 839 грн
    798 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 079 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  13. -23%
    Сумка тактична Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 3 - olive
    Сумка тактична Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 3 - olive
    Ціна з ПДВ 5 049 грн
    4 797 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 609 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  14. -26%
    Набір Tasmanian Tiger SGL Molle Adapter Set VL - black
    Набір Tasmanian Tiger SGL Molle Adapter Set VL - black
    Ціна з ПДВ 439 грн
    Регулярна ціна виробника 599 грн (-26%)
  15. -23%
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 4.1 - black
    Кишеня Tasmanian Tiger Tac Pouch 4.1 - black
    Ціна з ПДВ 829 грн
    788 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 079 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  16. -26%
    Адаптер Tasmanian Tiger Harness Molle Adapter - olive
    Адаптер Tasmanian Tiger Harness Molle Adapter - olive
    Ціна з ПДВ 439 грн
    Регулярна ціна виробника 599 грн (-26%)
  17. -26%
    Набір Tasmanian Tiger SGL Molle Adapter Set VL - olive
    Набір Tasmanian Tiger SGL Molle Adapter Set VL - olive
    Ціна з ПДВ 439 грн
    Регулярна ціна виробника 599 грн (-26%)
  18. -26%
    Адаптер Tasmanian Tiger Harness Molle Adapter - coyote brown
    Адаптер Tasmanian Tiger Harness Molle Adapter - coyote brown
    Ціна з ПДВ 439 грн
    Регулярна ціна виробника 599 грн (-26%)
  19. -22%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Survival Pack - black
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Survival Pack - black
    Ціна з ПДВ 7 699 грн
    7 315 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 969 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  20. -20%
    Сумка тактична Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - olive
    Сумка тактична Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - olive
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    1 472 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 949 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  21. -20%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - coyote brown
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Tac Pouch 8 SP - coyote brown
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    1 472 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 949 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  22. -20%
    Чохол Tasmanian Tiger Eyewear Safe - black
    Чохол Tasmanian Tiger Eyewear Safe - black
    Ціна з ПДВ 949 грн
    902 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 199 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  23. -22%
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - coyote brown
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - coyote brown
    Ціна з ПДВ 1 399 грн
    1 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 799 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  24. -28%
    Органайзер для рюкзака Tasmanian Tiger Organizer Panel - olive
    Органайзер для рюкзака Tasmanian Tiger Organizer Panel - oli...
    Ціна з ПДВ 1 549 грн
    1 472 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 159 грн (-28%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  25. -23%
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 15 l - stone grey olive
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 15 l - st...
    Ціна з ПДВ 1 649 грн
    1 567 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 159 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  26. -23%
    Etui za očala Tasmanian Tiger Eyewear Safe - olive
    Etui za očala Tasmanian Tiger Eyewear Safe - olive
    Ціна з ПДВ 919 грн
    874 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 199 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  27. -20%
    Органайзер для подорожей Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema - black
    Органайзер для подорожей Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema -...
    Ціна з ПДВ 1 049 грн
    997 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 319 грн (-20%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  28. -16%
    Органайзер для подорожей Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema - coyote brown
    Органайзер для подорожей Tasmanian Tiger Tac Pouch Trema -...
    Ціна з ПДВ 1 099 грн
    1 045 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 319 грн (-16%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  29. -22%
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - black
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - black
    Ціна з ПДВ 1 399 грн
    1 330 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 799 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  30. -19%
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - olive
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag - olive
    Ціна з ПДВ 1 449 грн
    1 377 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 799 грн (-19%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  31. -29%
    Чохол Tasmanian Tiger Bottle Holder 1l - olive
    Чохол Tasmanian Tiger Bottle Holder 1l - olive
    Ціна з ПДВ 929 грн
    883 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 319 грн (-29%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  32. -21%
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag MC - multicam
    Сумочка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag MC - multicam
    Ціна з ПДВ 1 599 грн
    1 520 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 039 грн (-21%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  33. -24%
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 48 l - stone grey olive
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 48 l - st...
    Ціна з ПДВ 2 549 грн
    2 422 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 3 369 грн (-24%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  34. -19%
    Чохол Tasmanian Tiger Eyewear Safe - coyote brown
    Чохол Tasmanian Tiger Eyewear Safe - coyote brown
    Ціна з ПДВ 969 грн
    921 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 199 грн (-19%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  35. -18%
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 2 - coyote brown
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 2 - coyote brown
    Ціна з ПДВ 1 849 грн
    1 757 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 279 грн (-18%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  36. -25%
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 25 l - stone grey olive
    Мішок водонепроникний Tasmanian Tiger Stuffbag WPV 25 l - st...
    Ціна з ПДВ 1 699 грн
    1 615 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 279 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  37. -18%
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 2 - olive
    Сумка поясна Tasmanian Tiger Modular Hip Bag 2 - olive
    Ціна з ПДВ 1 849 грн
    1 757 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 279 грн (-18%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  38. -23%
    Органайзер для рюкзака Tasmanian Tiger Organizer Panel - black
    Органайзер для рюкзака Tasmanian Tiger Organizer Panel - bla...
    Ціна з ПДВ 1 649 грн
    1 567 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 2 159 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  39. -25%
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Bottle Holder 1 l - coyote brown
    Кишеня для рюкзака Tasmanian Tiger Bottle Holder 1 l - coyote br...
    Ціна з ПДВ 989 грн
    940 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 1 319 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  40. -20%
    Фастекс Tasmanian Tiger SR 25 Safety QA - coyote brown
    Фастекс Tasmanian Tiger SR 25 Safety QA - coyote brown
    Ціна з ПДВ 189 грн
    Регулярна ціна виробника 239 грн (-20%)
  41. -21%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - coyote brown
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - coyote...
    Ціна з ПДВ 4 999 грн
    4 750 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 369 грн (-21%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  42. -24%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack L - black
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack L - black
    Ціна з ПДВ 4 149 грн
    3 942 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 529 грн (-24%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  43. -16%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - olive
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - olive
    Ціна з ПДВ 5 349 грн
    5 082 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 369 грн (-16%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  44. -22%
    Рюкзак для ноутбука Tasmanian Tiger Urban Tac Pack 22 - coyote brown
    Рюкзак для ноутбука Tasmanian Tiger Urban Tac Pack 22 - coyote...
    Ціна з ПДВ 5 399 грн
    5 130 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 969 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  45. -18%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - black
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack XL 23l - black
    Ціна з ПДВ 5 199 грн
    4 940 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 369 грн (-18%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  46. -12%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack L - coyote brown
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Daypack L - coyote brown
    Ціна з ПДВ 4 849 грн
    4 607 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 5 529 грн (-12%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  47. -32%
    Рюкзак для ноутбука Tasmanian Tiger Urban Tac Pack 22 - olive
    Рюкзак для ноутбука Tasmanian Tiger Urban Tac Pack 22 - olive
    Ціна з ПДВ 4 699 грн
    4 465 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 6 969 грн (-32%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  48. -25%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Mil OPS Pack 30 - olive
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Mil OPS Pack 30 - olive
    Ціна з ПДВ 6 149 грн
    5 842 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 289 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  49. -25%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Mil OPS Pack 30 - black
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Mil OPS Pack 30 - black
    Ціна з ПДВ 6 149 грн
    5 842 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 8 289 грн (-25%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  50. -21%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Sentinel 35 WP - black
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Sentinel 35 WP - black
    Ціна з ПДВ 7 399 грн
    7 030 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 369 грн (-21%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  51. -22%
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Combat Pack 24 SL - olive
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Combat Pack 24 SL - oliv...
    Ціна з ПДВ 10 199 грн
    9 690 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 13 209 грн (-22%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  52. -23%
    Рюкзак Tasmanian Tiger Essential Pack MK II - coyote brown
    Рюкзак Tasmanian Tiger Essential Pack MK II - coyote brown
    Ціна з ПДВ 2 749 грн
    2 612 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 3 609 грн (-23%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  53. -24%
    TasmanianTigerModularTacPack28_coyotebrown_500.jpg
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Tac Pack 28 - coyote bro...
    Ціна з ПДВ 7 549 грн
    7 172 грн price with code
    Регулярна ціна виробника 9 969 грн (-24%)
    ДОДАТКОВА 5% ЗНИЖКА З КОДОМ HOLIDAY
  54. -23%
    TasmanianTigerModularPack30_olive_4013236072174a.jpg
    Рюкзак тактичний Tasmanian Tiger Modular Pack 30 - olive
    Ціна з ПДВ 10 399 грн
    Регулярна ціна виробника 13 569 грн (-23%)
Сторінка
до сторінки
Переглянути як Grid List

79 Продукти

Очистити

Tasmanian Tiger - це висока надійність

Бренд фокусується на виробництві високоякісного військового спорядження та спорядження для виживання. Кожна модель ретельно розробляється для забезпечення максимальної функціональності під час використання. Рішення, що використовуються, базуються на конкретних потребах служб та військових ентузіастів. Від прототипу до виробництва і кінцевого продукту - весь процес створення кожної моделі відбувається на фабриках бренду, що дозволяє здійснювати контроль якості на кожному етапі. Як матеріали, що використовуються, так і кінцева продукція Tasmanian Tiger піддаються ретельному тестуванню відповідно до міжнародних стандартів. Важливо, що кожен виріб має свій індивідуальний серійний номер, який зберігається в головній базі даних і дозволяє легше усувати будь-які недоліки. Така система робить тактичне спорядження Tasmanian Tiger ідеальним для найскладніших умов, незалежно від того, чи є ви солдатом, військовослужбовцем, військовим ентузіастом, натуралістом або лісівником, який шукає найкраще спорядження з наявних.

Звідки походить назва бренду Tasmanian Tiger?

Тасманійський тигр, а точніше тасманійський вовк, був одним з найбільших хижаків Австралії. Він досягав розмірів невеликого вовка. Забарвлення шерсті з характерними смугами робило його схожим на тигра. Тварина була хижаком - не дуже швидким і сильним, але дуже наполегливим. Він міг дуже довго переслідувати свою здобич, перш ніж нарешті зжерти її. З 1930-х років, однак, вважалося, що цей вид вимер, до чого в основному доклала руку людина. Хоча з тих пір ніхто не бачив цю тварину в дикій природі, час від часу знаходять кілька слідів, які можуть свідчити про те, що окремі особини вижили в гірських заповідниках, створених на Тасманії. Бренд Tasmanian Tiger спирається на цю легенду. Тактичне спорядження, яке він виробляє, відрізняється максимальною міцністю та дозволяє користувачам залишатися прихованими протягом дуже тривалого часу.

Сама назва бренду була зареєстрована лише в 1999 році, а перші продукти були представлені на виставці IWA в Нюрнберзі, Німеччина. У 2001 році виробник відкрив свою пропозицію всьому світу, і з того часу популярність стрімко зростала, а в асортимент почали додавати все більше елементів тактичного спорядження. Основним продуктом є, звичайно, тактичні рюкзаки Tasmanian Tiger, але також доступні військові жилети, аптечки, підсумки, сумки через плече або сумки на стегно. У всіх цих продуктах використовуються найсучасніші матеріали. Бренд був першим європейським виробником, який почав використовувати у своїх виробах матеріал 700d Cordura. Про успіх виробника також свідчить той факт, що він був постачальником медичних рюкзаків для Бундесверу.